+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Закупівлі для НУШ під загрозою зриву – Лілія Гриневич

У 2 областях України освітню субвенцію на закупівлю обладнання для НУШ досі не розподілили. Що про це думає очільниця Міносвіти?

Проблеми із закупівлями обладнання для НУШ виникли у 5 областях України: в Івано-Франківській, Волинській, Київській, Тернопільській, Запорізькій, однак ситуація вирішена і кошти перерозподілені. На сьогодні лишились 2 області, які досі мають проблеми із розподілом субвенцій. Про це повідомила міністерка освіти та науки Лілія Гриневич під час Всеукраїнської наради освітніх управлінців щодо початку підготовки до наступного 2019-2020 навчального року.

Фото зі сторінки Лілії Гриневич 

Ми повірили на слово. Частина виконала обіцяне, частина – ні. Миколаївська та Житомирська області – єдині, в яких досі не здійснено розподілу, і сьогодні там закупівлі на Нову українську школу перебувають під більш ніж реальною загрозою зриву, – зазначила очільниця МОН.

Очільники управління освіти обох регіонів пояснили, що сесії обласних рад не збирались з грудня минулого року. Однак проекти розподілу коштів готові і відправлені депутатам обласних рад.

Шановні колеги, ми всі добре знаємо, як ложка дьогтю псує бочку меду. Навіть якщо в одній області не буде здійснено закупівлі вчасно, постраждає робота усіх нас, адже це вже не повністю зроблена робота, – додала Лілія Гриневич.

За словам міністерки, у МОН проаналізували помилки – Уряд направив кошти з центрального бюджету у лютому. Обласним радам та управління освіти лишається вирішити ситуацію якомога раніше.


Нагадаємо, на оснащення класів НУШ виділено 1 млрд гривень.

Головна фотографія зі сайту МОН

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти