Закривати школи під час боротьби з COVID-19 – малоефективно, – ВООЗ

Регіональний директор зазначає, що закриття шкіл не вбереже від коронавірусу.

Питання щодо відвідування учнями закладів освіти під час пандемії залишається актуальним у всьому світі. Напружена епідеміологічна ситуація призводить до того, що деякі країни Європи змушені вводити жорсткий карантин. Регіональний директор європейського відділення ВООЗ Ханс Клюге оцінив ефективність закриття закладів освіти.

Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з вірусом, тому їх варто відкривати. Під найбільшим впливом знаходяться діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, – зазначив Клюге на своїй сторінці у Twitter.

Якщо взяти ситуацію в Україні, то ще раніше т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет наголошував, що навчання учнів 1-4 класів в очному форматі (після канікул) забезпечуватимуть МОН спільно з МОЗ. А те, як вчитимуться учні 5-11 класів – у змішаному чи дистанційному форматі – залежатиме від епідеміологічного рівня.

Нагадаємо, у Черкасах продовження канікул не буде, до навчання діти зможуть повернутись 28 жовтня. В Івано-Франківську також відновиться освітній процес, і це при тому, що ліжка з хворими на COVID-19 заповнені вщент. Марія Бойко, начальниця управління охорони здоров'я повідомила УНН, що в міських стаціонарах із пневмонією (від COVID-19) і підозрою на пневмонію, госпіталізовано 399 осіб: 265 осіб у Центральній міській клінічній лікарні, 134 – в першій міській лікарні.

Фотоматеріали взято із Facebook.


Читайте також: Заклади освіти столиці, які потрапили до "червоної зони", перейдуть на дистанційку, – Київська держадміністрація

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00