Учні 1-4 класів після канікул повернуться до школи – Сергій Шкарлет

15420
21 жовтня 2020 о 15:53
Повторення весняного локдауну – найгірший сценарій, якого ніхто сьогодні не хоче допустити, переконаний очільник Міносвіти.

Т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив на своєму телеграм-каналі, що діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту.

Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. Ситуація, справді, складна і вимагає відповідальності кожного з нас, - написав очільник міністерства.

Він зазначив, що МОН спільно з МОЗ будуть забезпечувати навчання 1-4 класів в очному форматі (після канікул), а 5-11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах:

Нам потрібно враховувати економічну складову й ті обставини, що дітей непросто залишати вдома без нагляду. Ми обов’язково повернемося до звичного життя. Це відбудеться швидше за умови неухильного дотримання карантинних рекомендацій МОЗ. Так само, як учні та їхні батьки, ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів.

Сергій Шкарлет додав, що вже напрацьовано багато матеріалів і вчителі більшою мірою готові до роботи дистанційно. Він подякував всім учителям, викладачам та батькам, які гідно пройшли випробування коронавірусом.

Вас також може зацікавити: Надбавки та підвищення зарплат вчителям: Шкарлет про основні завдання МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00