Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
3471
29 червня 13:39

Заборонена промова: У США директор школи вимкнув мікрофон випускнику через те, що хлопець розповів про свій камінг-аут

Гості та учасники заходу на дії директора відреагували несхвально й натомість активно підтримали випускника.

У штаті Нью-Джерсі, США, в одній зі старших шкіл випускнику під час виголошення урочистої промови вимкнули мікрофон. Директор закладу освіти у такий спосіб вирішив завадити 18-річному Майклу Дершему, який хотів розповісти про свою приналежність до ЛГБТКІ-спільноти.

Про це інформує видання The New York Times.

За словами хлопця, промову він готував протягом місяця. Спочатку адміністрація школи кілька разів просила змінити текст, не уточнюючи, що саме не сподобалося. А згодом директор закладу поставив хлопця перед вибором: або він редагує промову відповідно до вимог адміністрації, або ж не буде виступати взагалі. Майкл порадився з батьками й вирішив нічого не змінювати.

Мені здалося, наче я постав перед вибором: або дотримуватися усіх цінностей й переконань, які я у собі виплекав, або просто послухатися адміністрації школи, – зазначив учень.

На цьому перешкоди не закінчилися. Так, один з працівників школи вимагав від Майкла зняти прапор #ЛГБТКІ, в якому випускник прийшов на святкування. А після початку промови, коли хлопець почав говорити про прийняття власної гендерної ідентичності, директор привселюдно вимкнув мікрофон та забрав аркуші з текстом.

Відео з цим інцидентом Майкл оприлюднив у YouTube.

Присутні на дії директора відреагували несхвально й натомість підтримали випускника. Дершему винесли інший мікрофон, й хлопець не розгубився та проказав свою промову напам'ять. Зокрема, він розповів про те, як у першому класі старшої школи усвідомив себе квіром, про виснажливу 6-місячну боротьбу з анорексією та про спроби самогубства. Учасники й гості свята зустріли кінець промови гучними оплесками.

Я пишаюся тим, що Ви залишилися вірними своїм переконанням, а також Вашою стійкістю та мужністю, – так з приводу історії Дершема висловився у твіттері губернатор Нью-Джерсі Філ Мерфі.


Долучайтесь до участі в онлайн-марафоні для педагогічних працівників «Толерантна освіта – запорука здорового суспільства» від «Всеосвіти». Спікери заходу допоможуть учасникам дізнатися більше про права людини, основні перепони в побудові толерантного середовища та навчать знаходити дієві шляхи профілактики та розв’язання конфліктних ситуацій.

Кожен учасник онлайн-марафону має можливість отримати Сертифікат підвищення кваліфікації на 15 академічних годин (0,5 ЄКТС).

Долучитися до марафону: https://vseosvita.ua/marathon/tolerantna-osvita-zaporuka-zdorovoho-suspilstva-3.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.