Новини
87
25 січня 14:01

За бустерну дозу вакцини від COVID-19 українці також зможуть отримати кошти

Понад 10 тисяч громадян України вже ревакцинувались.

Повністю вакциновані українці, які зроблять бустерну дозу щеплення від коронавірусу, отримають доплату в рамках програми «єПідтримка» у розмірі 500 гривень.

Про це розповів президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

Стратегія бустеризації стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн. Бустеризація – це третя доза. І в рамках програми «єПідтримка» буде додано ще 500 гривень для тих громадян України, які отримають третю, бустерну дозу щеплення, – пояснив президент.

Кошти нараховуватимуть через портал «Дія».

Нагадаємо, що українці, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, отримують від держави 1000 гривень в рамках програми «єПідтримка». Гроші можна витратити на обмежений перелік послуг впродовж чотирьох місяців.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: ЗНО, проживання у гуртожитку та харчування у школі: на що підлітки зможуть витратити «ковідні» кошти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.