Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події
Новини
107
19 січня 14:50

ЗНО, проживання у гуртожитку та харчування у школі: на що підлітки зможуть витратити «ковідні» кошти

Також опрацьовується рішення щодо розширення «єПідтримки» для дітей у віці 12-14 років.

В Україні розширюють програму «єПідтримка» для неповнолітніх громадян. Так, діти віком 14-17 років, які отримали повний курс щеплення від коронавірусу, зможуть витратити «ковідні» кошти на проживання у гуртожитку, проходження додаткових предметів із ЗНО, придбання книг та шкільної канцелярії.

Про це йшлося сьогодні на черговому засіданні уряду.

Так, заступник міністра економіки Тарас Качка вніс пропозицію розширити програму «єПідтримка» для дітей віком 14-17 років. У 10-денний термін Міністерство економіки спільно з Мінцифри та Міносвіти повинні підготувати проєкт постанови, в якій буде чітко визначено перелік доступних для оплати «ковідною» тисячею послуг.

Зокрема, підлітки зможуть придбати послуги у сфері освіти, оплатити харчування у закладах освіти, проживання у гуртожитках, проходження додаткових предметів із зовнішнього незалежного оцінювання, купити книги та періодичні видання, товари спортивного призначення, шкільне приладдя та канцелярські вироби, – перерахував Качка.

Крім того, опрацьовується рішення щодо розширення «єПідтримки» для дітей у віці 12-14 років.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: «Ковідна» 1000 грн – на оплату позашкільної освіти: МОН пропонує розширити «єПідтримку» для підлітків

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.