Юний геній: 4-річний хлопчик уклав договір з видавництвом на публікацію збірки віршів

Збірка поезій буде опублікована влітку 2021 року.

А що ви вміли робити у 4-річному віці: малювати як Вінсент ван Гог, розповідати оповідання на 4 сторінки чи робити різні акробатичні трюки? Хай там що, але кожна дитина має приховані таланти, які потрібно вчасно розкрити. Що й, власне, зробила відома британська вчителька та поетеса Кейт Кленчі. Завдяки її зусиллям, про 4-річного хлопчика, який пише вірші, дізнався увесь світ. 

Учителька, переможниця премії Орвелла - Кейт Кленчі

Надім Шамма-Сургам - наймолодший поет, який підписав договір з видавництвом на публікацію його першої збірки. З юним талантом вчителька познайомилась через його маму, Ясміну Шамма, викладачкою в університеті. 

Спочатку Орвелла Кейт Кленчі публікувала вірші хлопчика на своїй сторінці у твіттері. Пізніше ним зацікавилось незалежне видання Walker Books, яке запропонувало поету угоду на публікацію його збірки. Виконавча директорка видання Деніз Джонстон-Берт здивована здібностями хлопчика: 

Його вірші говорять про такі важливі почуття, як любов і самотність, і Надім знаходить для цього ідеальні слова. Вони прості, вони надихають, і в них є якась своя мудрість.

Надім любить писати вірші на різну тематику: про взуття і рукавиці, любов, природу, прощення тощо. 

Мені подобається писати вірші, особливо про природу. Я щасливий, що мої вірші публікуватимуться в книзі, - поділився емоціями хлопчик. 

Звісно, Надім ще не вміє писати, тому всі вірші він надиктовує своїй мамі. 

Зворушливі вірші юного поета розчулили користувачів твіттеру. Та незабаром його творчість вийде за рамки соцмереж, бо публікація його збірки запланована на літо 2021 року. Учителька, яка допомогла хлопчику стати відомим, переконана, що збірка поезій Надіма стане особливою книгою. 

Читайте також:

У 6 років декламує Українку та Рильського: дівчинка, яка ще не вміє читати і писати, вражає здібностями

Джерело: The Bump.com

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!