Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
7433
22 вересня 15:13

Як працюватимуть дитсадки, початкові класи та спецшколи у «жовтій» зоні карантину

За словами очільника МОН, тривала дистанційна освіта для наймолодших може призвести до серйозних прогалин у навчанні.

У четвер, 23 вересня, Україна житиме за правилами «жовтої» карантинної зони. Згідно з новими карантинними обмеженнями, введеними Кабміном, усі заклади освіти працюватимуть в очному режимі лише за наявності 80% вакцинованих працівників.

Однак тривала дистанційка для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку може призвести до непоновлюваних втрат у навчанні. На цьому акцентував міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі:

Неодноразово наголошував, що вихованці дитсадків, учні початкової школи та спеціальних закладів освіти потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками.

Саме тому за ініціативою очільника #МОН та за підтримки Уряду були внесені зміни до постанови #КМУ:

  • умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм;

  • такий «виняток» діятиме під час «жовтого» та «червоного» рівнів епіднебезпеки.

Водночас укотре звертаюся  до голів ОДА, директорів обласних департаментів освіти, керівників усіх закладів освіти та кожного освітянина окремо. Прошу свідомо поставитися до необхідності вакцинації, адже сьогодні COVID-19 стає «пандемією невакцинованих, – додав #Шкарлет.  

Він зазначив, що запроваджені Урядом обмежувальні заходи – це кроки до стримування темпів поширення вірусу, до мінімізації ризиків захворюваності серед населення та до збереження економічної стабільності в державі.

Міністр закликав освітян зробити свій вибір на користь здоров’я та безпеки оточення, адже сьогодні Україна повністю забезпечена вакциною, організована зручна та доступна інфраструктура роботи пунктів щеплення.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Чи закриватимуть на карантин школи, в яких менше 80% вакцинованих працівників: роз’яснення Сергія Шкарлета

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.