Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
10484
22 вересня 14:50

Чи закриватимуть на карантин школи, в яких менше 80% вакцинованих працівників: роз’яснення Сергія Шкарлета

Директор закладу може збирати дані з медичних книжок вчителів, щоб розуміти рівень охоплення вакцинацією у закладі освіти.

З 23 вересня на всій території України впроваджується «жовта» зона епідемічної небезпеки. У зв'язку з цим Кабінет міністрів оновив карантинні умови, зокрема й щодо роботи закладів освіти.

Згідно з правилами, робота закладів освіти у «жовтій» зоні дозволена за наявності не менше 80% вакцинованих працівників – вони мають надати відповідні документи, які підтверджують щеплення однією чи двома дозами.

Проте якщо у закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один з необхідних документів, навчання має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання. Підкреслюю, освітній процес триватиме в дистанційному форматі, – наголосив очільник МОН Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо про документи, які можуть надати працівники шкіл:

  • жовтий COVID-сертифікат, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);

  • зелений COVID-сертифікат, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);

  • міжнародне свідоцтво про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);

  • довідка 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);

  • COVID-сертифікат про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Пункти щеплення у школах: Денис Шмигаль доручив регіонам забезпечити можливість вакцинації педпрацівників на місцях

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.