Вже вдесяте в Києві стартувала масштабна IT-конференція iForum.

Вона є особливою подією для країни, адже в день її проведення в одному місці концентрується рекордна кількість інтелекту, креативних ідей та сили!

Коли ще в далекому 2009 році організатори вперше відкривали конференцію, вони й подумати не могли, що вона викличне такий підйом та ажіотаж. Адже первинна ідея передбачала не більше,  ніж обговорення за чашечкою кави проблем розвитку інтернет-технологій в Україні.

Сьогодні ж iForum збирає під одним дахом тисячі людей та складається із 9 різних за тематикою потоків:

  • Інтеренет-Бізнес;
  • Стартапи;
  • Реклама;
  • Інтернет-технології;
  • Освітні технології майбутнього;
  • Інновації;
  • CRM & Лояльність;
  • Digital Fun;
  • Blockchain.

Учасники форуму мають можливість прослухати лекції провідних спеціалістів, що працюють в різних галузях сучасних технологій, ознайомитися із цікавими винаходами, грати в ігри та загалом насолодитися атмосферою інноваційності. Лектори висвітлюють свої тематики не в рамках сьогоднішнього дня, а в рамках майбутнього, що дозволяє українським спеціалістам отримати певний орієнтир стосовно напрямку розвитку технологій в найближчі роки.

Подібні масштабні заходи є необхідними для українських it-спеціалістів, адже український ринок інформаційних технологій стрімко зростає та розвивається. У 2017 році, наприклад, IT-компанії в якості податків принесли в український бюджет близько 6,5 млрд грн, що не могло не вплинути на покращення економічного становища країни.

Відвідання iForum стало своєрідною традицією і для команди «Всеосвіти». Цього року ми вже вшосте стали учасниками цієї конференції. Як не дивно, вона стала для нас можливістю не лише зміцнити свої професійні навички та розширити кругозір, а й ненадовго відчути себе дітьми!

Наш «фан-клуб» цієї інтернет-конференції сміливо очолює наша наймолодша учасниця, яка кожного року чекає на цю подію, як на справжнє свято!

Для нас, як для освітнього проекту, стало приємною несподіванкою, що цього року серед відвідувачів була велика кількість дітей та підлітків, які на рівні із дорослими слухали та дізнавалися про найсучасніші розробки українських інноваторів.  Надзвичайно приємно, що громадськість все більше залучає до таких подій покоління, що підростає! Це безцінний внесок в їхній світогляд та майбутнє. Зауважив директор “Всеосвіти”

До зустрічі на iForum 2019!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.