Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Новини
217
26 березня 2020 о 15:03
pdf Роздрукувати

Випускні екзамени в 4 і 9 класах будуть відмінені разом з екзаменаційним балом - Любомира Мандзій

Очільниця МОН Любомира Мандзій розповіла про закінчення навчального року, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Випускні екзамени в 4 і 9 класах будуть відмінені разом з екзаменаційним балом, а навчальний рік закінчиться 1 липня, окрім для випускників 11-х класів. Їх навчальний рік закінчиться тоді, коли вони отримають документ про освіту. Про це повідомила т.в.о. Міністерства освіти та науки Любомира Мандзій.

Ми розуміємо, що закінчення  навчального року буде залежати від закінчення ЗНО. Але ЗНО-2020 буде проведено. Державна підсумкова атестація для учнів 4-9 класів буде скасована, –  зазначила Любомира Мандзій.

Орієнтовно основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання  розпочнеться після 20 червня. Можливість проведення пробного ЗНО допускають у травні або червні.

Також вона додала, що у випадку, якщо вчителі повернуться в заклади освіти до червня, то буде можливим опрацювання матеріалів, які були охоплені лише дистанційною роботою з учнями.

Не важливо коли, але ми зможемо здійснити ЗНО.  Якщо ми розпочнемо його в середині серпня, то закінчимо в середині вересня. Тоді вступна компанія закінчиться до середини жовтня.

Що стосується олімпіад, то в разі продовження карантину, 4-го етапу учнівських олімпіад проведено не буде.

Для студентів вишів невипускних років навчальний рік має завершитись так, які планувався.

  1. екзаменаційно-залікові сесії університети можуть провести дистанційно в тому графіку, який затверджено закладом. У випадку, якщо обов’язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконати дистанційно, виш має перенести її на наступний навчальний рік
  2.  для студентів випускних років захисти дипломних робіт та державні іспити проводитимуться дистанційно, крім єдиного державного кваліфікаційного іспиту та атестації осіб, що здобувають ступені доктора філософії, доктора мистецтва, доктора наук

Також Любомира Мандзій наголосила, що всі педпрацівники під час карантину мають  отримувати гарантовану середню заробітну плату. МОН вже скерували три листи на керівників закладів освіти, в яких чітко роз’яснені всі питання оплати праці педпрацівників на цей період.

Вас також може зацікавитиЗНО під час карантину: Любомира Мандзій розповіла про плани Міносвіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.