ЗНО під час карантину: Любомира Мандзій розповіла про плани Міносвіти

Новопризначена очільниця МОН розповіла про ЗНО, весняні канікули та дистанційне навчання.

Навіть в умовах карантину, зовнішнє незалежне оцінювання в Україні точно відбудеться. Про це в коментарі Гал-інфо розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Щодо ЗНО, то наразі ми можемо говорити лише про те, що для випускників 11 класів 2020 року державна підсумкова атестація відбудеться у формі ЗНО. Термін проведення ЗНО залежить від закінчення карантину, але воно у будь-якому випадку буде проведено в  Україні, – сказала Любомира Мандзій.

Напередодні, пробне ЗНО планували провести 4 та 11 квітня. Любомира Мандзій зазначила, що у квітні випускники матимуть можливість долучитися до пробного ЗНО, через відео основних етапів проведення тестування. Контент буде розміщений на сторінках випускників.

До проходження пробного ЗНО можна буде долучитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Якщо учні повернуться у школи з початку травня, то пробне ЗНО буде проведено у травні, якщо ситуація складеться інакше, то ми будемо приймати інші рішення, –  сказала Любомира Мандзій.

Також, новопризначена очільниця МОН розповіла про дистанційне навчання. За її словами, на жаль, не всі діти без винятку можуть якісно отримувати знання через інтернет.

Дистанційно можуть вчитися ті, хто має технічні можливості. Я знаю, що вчителі працюють з дітьми використовуючи інструменти дистанційної форми навчання. Якщо ми говоримо про продовження карантину до 24 квітня, то ми розуміємо, що в структурі навчального  року на цей час припадають весняні канікули. Ми просили заклади освіти зменшити навантаження на цей період та дати можливість дітям перепочити, а після завершення канікул будемо продовжувати навчатися дистанційно, – сказала Любомира Мандзій. 

Така ж ситуація, за її словами, є з університетами. Здебільшого заняття у вищих навчальних закладах проводяться також дистанційно – це відео-лекції та самостійне опанування навчального матеріалу.

Вас також може зацікавити: МОН очолить Любомира Мандзій - рішення Уряду

8986
25.03.2020 18:16:42

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
1
міс.
2
5
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!