Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Вступні іспити призупинятимуть у разі повітряної тривоги

Попри повномасштабну війну, розв'язану росією, освітній процес в Україні продовжується. Але безпека усіх учасників має бути в пріоритеті.

Щодня Україну колихає від обстрілів ствольної та ракетної артилерії російських загарбників. Цілодобово українці чують сигнали тривоги.

Під час проведення вступних іспитів у разі оголошення повітряної тривоги тестування призупинятиметься, а абітурієнти переходитимуть до укриттів.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки напередодні початку проведення основної сесії національного мультипредметного тесту, який розпочнеться вже 18 липня.

Як зазначили у МОН, що якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники тестування зможуть повернутися до тестування. У разі тривалої тривоги їм запропонують пройти тест у межах додаткової сесії.

Цьогоріч тестування вступників до закладів освіти відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Однією з найважливіших вимог для створення тимчасових екзаменаційних центрів була наявність укриттів цивільного захисту в будівлях, де відбуватиметься складання НМТ, або поблизу них.

Нагадаємо, учасникам національного мультипредметного тесту з міркувань безпеки через російську військову агресію рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів, у яких вони цьогоріч складатимуть тести.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.