Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Освіта під час війни: не розголошуйте адреси пунктів тестування

Вступникам із міркувань безпеки рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів.

Учасникам національного мультипредметного тесту (НМТ) із міркувань безпеки через російську військову агресію рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів, у яких вони цьогоріч складатимуть тести.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Окрім того, повідомляється, що з огляду на безпеку цього року не буде офіційно оприлюднений графік проведення тестування.

З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань, — зазначають в УЦОЯО.

Як відомо, учасники основної сесії національного мільтипредметного тесту ЗНО отримали запрошення на тестування. У запрошенні зазначено дату, час і адресу проведення тестування.

Як повідомляла «Всеосвіта», Міністерство освіти і науки дало практичні рекомендації вступникам, зокрема, нагадало, що в електронному кабінеті вступника не потрібно завантажувати додаток до документа про освіту.

Бережіться, друзі!

Віримо в ЗСУ та перемогу! Усе буде Україна!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.