Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Вступна кампанія: поради абітурієнту щодо електронного документа

Цьогоріч середній бал документа про освіту не враховується.

Повномасштабна війна, розпочата росією, не має стати на заваді вступній кампанії української молоді.

Міністерство освіти і науки дає практичні рекомендації вступникам, зокрема, нагадує, що в електронному кабінеті вступника не потрібно завантажувати додаток до документа про освіту.

Про це повідомляє пресцентр МОН.

Така вимога була актуальною в минулих роках, адже під час розрахунку конкурсного бала часто враховувався середній бал документа про освіту. Цьогоріч середній бал документа про освіту не враховується, — йдеться у повідомленні Міносвіти.

У кабінеті необхідно:

  • вказати контактний номер телефону;

  • завантажити фото 3х4 (не селфі, адже фото використовуватимуть для замовлення студентського квитка);

  • додати сертифікат НМТ (якщо не вказували його дані під час реєстрації), а також сертифікати ЗНО минулих років (за потреби).

Вступники до закладів фахової передвищої освіти також можуть скористатися сільським коефіцієнтом і за наявності завантажити довідку, що підтверджує реєстрацію в селі (витяг із реєстру територіальної громади, зокрема й сформований на порталі «Дія» або Додаток 13).

Міносвіти наголошує, що у 2022 році сільський коефіцієнт не використовується під час подання заяв на освітні ступені «Молодший бакалавр», «Бакалавр» і «Магістр».

Завантаження інших документів в електронний кабінет вступника цьогоріч не передбачається.

Нагадаємо, відсьогодні розпочався перший етап підтвердження участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) через інформаційну сторінку.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.