Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Вступна кампанія: почався перший етап на додатковій сесії НМТ

На цьому етапі потенційні учасники виберуть населений пункт із запропонованого переліку.

Сьогодні розпочався перший етап підтвердження участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) через інформаційну сторінку.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Сьогодні розпочинається перший етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ через інформаційну сторінку. Він триватиме до 18 липня, — написав Шкарлет.

Окрім того, він додав, що на цьому етапі потенційні учасники виберуть населений пункт із запропонованого переліку, а 1-10 серпня нададуть остаточну інформацію про намір скласти тестування в обраному місці.

Міністр повідомив, що додаткова сесія НМТ проходитиме у 21 області України та місті Києві та нагадав, що наразі неможливо провести НМТ у АР Крим, місті Севастополі, а також Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

Вкотре зазначу, що цьогоріч українські вступники, які вимушено перебувають поза межами держави, зможуть скласти НМТ за кордоном, — наголосив очільник відомства.

Нагадаємо, національний мультипредметний тест відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). Другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ пройшли понад 203 тис. учасників.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.