Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Майже 179 тис. осіб складатимуть НМТ в Україні

Другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ пройшли понад 203 тис. учасників.

Сьогодні, 7 липня 2022 року, завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Бажання складати НМТ у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили майже 179 тис. осіб, а за кордоном — понад 24 тис., — інформує міністр.

Окрім того, очільник відомства нагадав, що можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У ньому буде зазначено дату, час і місце проходження основної сесії.

Нагадаємо, через повномасштабну військову агресію навчання у школах і вишах перебуває у зоні ризику. Адже щодня країну колихає під сигнали повітняної тривоги, міста та селища зазнають масованих ракетних обстрілів російських загарбників. Петиція щодо заборони очного навчання набрала 25 тисяч підписів, чого достатньо, щоб на неї відреагував президент.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.