Новини
17417
13 вересня 2019 о 18:20

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 16 до 20 вересня проходитиме Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Тема цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти і останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. На початку навчального  року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.

Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.

Впродовж Всеукраїнського тижня з протидії цькування по всій Україні відбудуться різноманітні просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу тощо.

Офіційне відкриття Всеукраїнського тижня з протидії булінгу планується у Києві 16 вересня.

Анастасія Дьякова, координаторка програми захисту дітей від насильства, зазначає, що у день старту тематичного тижня Міністерство юстиції України влаштовує освітньо-мотиваційну вечірку #РазомПротиБулінгуУ ній візьмуть участь організатори та партнери Тижня протидії булінгу, а також представники Національної ради дітей і молоді і школярі. Спеціальні гості вечірки – наймолодша діджейка України DJ CRYSTAL GIRL та MC Sergey Lysak.


Міністерство юстиції України нагадує: 

 Як розрізнити явище булінгу і НЕ булінгу? 

 Чим відрізняється конфлікт від булінгу?  


Проблема шкільного насилля в різних формах прояву сьогодні існує практично в кожному освітньому середовищі. Педагогічний колектив не має достатнього рівня фахової підготовки з попередження булінгу та чіткого алгоритму реагування. Надзвичайно актуальний курс від «Всеосвіти» «Протидія шкільному насильству» допоможе поглянути на проблему з різних сторін та організувати максимально ефективну протидію прояву насильницьких дій в учнівському середовищі.

Курс може бути зарахований вам як підвищення кваліфікації, відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.    

Пройти курс можна за посиланням: https://vseosvita.ua/course/protydiia-shkilnomu-nasylstvu-1.html


Джерело: проєкт «Я МАЮ ПРАВО!» 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?

Читайте також: