Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
29
20 червня 2019 о 16:37
pdf Роздрукувати

Володимир Зеленський скасував указ про шкільну форму

Указ від 1996 про шкільну форму втратив чинність. Ця інформація з'явилась на сайті Президента України.

На офіційному сайті Президента України з’явився перелік указів, які визнанні такими, що втратили чинність. Серед них, зокрема, йдеться про скасування указу Президента України від 12 червня 1996 року №417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти». Відповідний указ був підписаний Леонідом Кучмою.

Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич у проекті для «Сніданку 1+1» розповіла, що Законом України не встановлюється обов’язковість носіння шкільної форми. Це питання батьки повинні обговорювати з адміністрацією школи і, відповідно, ухвалювати спільне рішення.

Той чи інший одяг не може бути причиною позбавлення права дитини на освіту, – прокоментувала очільниця МОН. 

Нагадаємо, 15 квітня 2019 року Альона Парфьонова, співзасновниця організації «Батьків SOS» зареєструвала петицію про скасування шкільного дрес-коду. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.