Відкрийте нові можливості на "Всеосвіті": ділимося секретами успішного користування сайтом

Пропонуємо ознайомитися з кожним розділом платформи та його можливостями.

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

Щодня на “Всеосвіті” зростає кількість користувачів: вчителів, викладачів, вихователів, директорів, батьків тощо. Хтось з них швидко зрозумів, як користуватися сайтом і налаштовувати параметри, а хтось лише знайомиться та робить перші кроки. Для того, щоб перейти від знайомства до рішучих дій, учора, 4 травня, відбувся вебінар “Підвищення рівня цифрової грамотності педагогічних працівників. Можливості платформи “Всеосвіта” для дистанційного навчання” за участі співзасновниці та креативної директорки “Всеосвіти” Лесі Литвиненко.

Якщо ви не встигли долучитися до вебінару, відео можна переглянути в будь-який зручний час:

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/pidvisenna-rivna-cifrovoi-gramotnosti-pedagogicnih-pracivnikiv-mozlivosti-platformi-vseosvita-dla-distancijnogo-navcanna-184.html

Чим корисний сайт “Всеосвіта”? Тут можна підвищувати кваліфікацію за допомогою вебінарів, курсів, семінарів, створювати авторські тести, реєструвати учнів на олімпіади та конкурси, завантажувати безкоштовні методичні матеріали з онлайн-бібліотеки, творчі розробки для учнів будь-якого віку, вести персональний блог тощо.

Якщо ви бажаєте навчитись користуватися сайтом і бути справжнім цифровим гуру – наші поради та мініінструкції з користування всіма розділами стануть вам в пригоді.


Розділ “Вебінари”

На “Всеосвіті” є 183 вебінари з будь-яких освітніх тем, але їхня кількість щодня збільшується через те, що упродовж тижня ми проводимо прямі ефіри.

Пряма трансляція відбувається за участі запрошеного спікера, який розповідає свою тему та відповідає на запитання учасників. Якщо з певних причин ви не змогли долучитися до прямого ефіру, вебінар у записі можна переглянути в будь-який час.

Реєстрація на вебінари завжди безкоштовна, як і сам перегляд! Сповіщення про початок вебінара завжди приходить на електронну пошту користувача. Тому, під час реєстрації та заповнення особистих даних на порталі, уважно перевірте правильність введення власної електронної пошти, щоб не сталось плутанини.

Як дізнатись більше інформації про вебінар, який вам сподобався:

1. Перейдіть на сторінку вебінара або натисніть “Зареєструватися на вебінар”.

2. Прокрутіть мишкою вниз та ознайомтесь з досягненнями спікера, а нижче – з темою, яку він презентуватиме.

3. На сторінці кожного вебінар є Програма підвищення кваліфікації. Просто натисніть на відповідну позначку і документ автоматично почне завантажуватись на ваш комп’ютер.

4. Якщо вам потрібен сертифікат за участь у вебінарі, його також можна замовити на сторінці вебінара.

 • Зверніть увагу! Ціна на сертифікат до початку прем’єри вебінара становить 59 грн, пізніше – 70 грн. Оплата карткою відбувається миттєво, за допомогою квитанції – підтвердження надійде через 2-3 дні.
 • Сертифікат буде доступний в електронному форматі в Особистому кабінеті у розділі «Мої досягнення».
 • Сертифікат можна оплатити кешбеком (лише 50%). Система автоматично порахує знижку із кешбеком та сформує ціну для оплати.  

5. Натисніть позначку “Додати у кошик” для того, щоб продовжити дії на сторінці вебінара та оплатити сертифікат пізніше.

6. Після завершення вебінара у вас є можливість пройти тестування для закріплення знань. Якщо ви успішно складете тест, на сертифікаті вказуватиметься інформація “успішно склав(ла) тестування з теми вебінара”, якщо ви набрали не достатню кількість правильних відповідей, ця інформація відображатися не буде.

7. Після оплати сертифіката, користувачі можуть завантажити матеріали та презентації спікера. Вони знаходяться відразу під відео.

8. Якщо під час прямого ефіру у вас виникли запитання, лишіть їх у чаті. Спікер або менеджери дадуть на них відповідь.

Перейти до вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar


Кешбек

На сторінці Замовлення, яка знаходиться першою з випадаючого списку Особистого кабінету ви побачите інформацію про оплату та кешбек. 

Кешбек нараховуються всім користувачам, які користуються платними послугами “Всеосвіти” і повертається у повному розмірі. Наприклад, у попередньому місяці ви витратили на сайті 100 грн, ця ж сума повернеться вам кешбеком, який ви можете витратити на оплату послуг. 

Зверніть увагу! Ви не можете оплатити кешбеком усю вартість послуг. Кешбек покриває лише 50% суми.

Кешбек діє лише місяць! Якщо скористатися цією послугою, перерахуйте кешбек користувачу, який цього потребує. На сторінці замовлення ви побачите позначку “Поділитися кешбеком”.

Вкажіть ID-код користувача та суму, яку бажаєте перерахувати. 

Якщо у вас немає кешбеку, але він вам дуже потрібний, залиште повідомлення на “Сторінці обговорення кешбеку” і хтось з користувачів відгукнеться на ваше прохання. 


Онлайн-курси 

Якщо ви бажаєте більше заглибитись у певну тему, спробуйте онлайн-курси з підвищення кваліфікації. На “Всеосвіті” представлено 63 курси з різних освітніх тем, які будуть цікаві вихователям, керівникам освітніх закладів, вчителям, батькам тощо. 

Кожен курс має Програму підвищення кваліфікації. З нею легко ознайомитись, достатньо натиснути на відповідну позначку. 

Усі курси складаються з навчальних модулів. У навчальному модулі може бути декілька тем та тести на закріплення знань. Їх потрібно скласти обов’язково, щоб отримати сертифікат!

Курси можна знайти за такими параметрами: Предмети, Вартість, Кількість академічних годин. Якщо вас зацікавив певний курс, натисніть позначку “Пройти курс” та оплатіть його вартість. Після цього ви можете самостійно формувати свій графік та навчатися тоді, коли вам зручно.

Зверніть увагу! Курси, як і вебінари, можна оплатити кешбеком. 

Після закінчення навчання кожен користувач отримує двомовний сертифікат (в електронному форматі) із зазначенням кількості академічних годин! 

Перейти до курсів: https://vseosvita.ua/course


Новини 

На “Всеосвіті” є розділ новин, де публікується актуальна та важлива інформація. Вони поділені також на різні блоки, що можна було віднайти новини з певної тематики:

 • Останні новини – у цьому блоці публікуються актуальні новини за певний день. 
 • Новини “Всеосвіта” – у цьому розділі новини про сайт і його роботу. 
 • Розробки – новини з інструкцією та ілюстраціями творчих розробок для дітей будь-якого віку. 
 • Дошкільнята – новини на тему дошкільної освіти. 
 • Початкова освіта – новини на тему початкової освіти.
 • Середня освіта – новини на тему середньої освіти.
 • Інклюзивна освіта – новини на тему інклюзивної освіти. 

Якщо ви бажаєте розповісти про свій вчительський досвід або щось цікаве зі шкільного життя, напишіть нам на електронну скриньку і наші журналісти з радістю з вами зв'яжуться: info@vseosvita.ua

Перейти до новин: https://vseosvita.ua/news


Онлайн-бібліотека методичних матеріалів 

Онлайн-бібліотека є однією з найбільших в Україні, адже на сьогодні там розміщено 251 059 матеріалів. 

Онлайн-бібліотека допомагає знаходити потрібні матеріали на урок, розробки, презентації, загадки. Водночас, до бібліотеки можна завантажувати власні напрацювання та отримувати яскраві нагороди. Також ви можете приховати в бібліотеці особисті файли, а пізніше вбудувати їх до власного блогу. 

Як завантажити матеріали до бібліотеки: 

1. Натисніть вгорі позначку “Додати матеріал” і перейдіть до заповнення пустих полів. Обов’язково вкажіть назву документа, опишіть його, оберіть предмет, тип та клас. Обкладинку завантажувати не обов’язково. 

Зверніть увагу! Ви можете обрати режим відображення документа: доступний всім, доступний за посиланням. 

2. Якщо документ не завантажується, перевірте його розмір, який не має перевищувати 150 МБ. Рекомендуємо заархівувати об’ємні файли. 

3. Усі документи проходять перевірку автоматичним аналізатором. Кожен документ матиме певний (наразі доступно 4 статуси):

1.  – матеріал зарахований;

2.  – неможливо оцінити якість матеріалу;

3.  – матеріал не пройшов перевірку;

4.  – матеріал на перевірці.

 За певну кількість завантажених матеріалів ви отримуєте такі нагороди: 

 • Свідоцтво за 1 матеріал;
 • Подяка за 5 матеріалів;
 • Грамота за 10 матеріалів;
 • Грамота за 15 матеріалів;
 • Грамота за 25 матеріалів;
 • Почесна грамота за 50 матеріалів;
 • Золота Грамота за 100 матеріалів. 

Зверніть увагу! Якщо ви завантажуєте не авторський матеріал, вкажіть у ньому джерело та під час завантаження оберіть позначку “Не отримувати свідоцтво про публікацію матеріала (матеріал буде доданий до бібліотеки без свідоцтва. В такому випадку обов’язково в описі вкажіть автора документа або першоджерело)”.

Усі матеріали можна відредагувати або видалити назавжди. Якщо ж вам сподобалась розробка іншого користувача, її можна завантажити безкоштовно (деякі документи можуть завантажуватись до 5 хвилин). А також радимо ставити авторам якісних розробок “вподобайки”, щоб мотивувати їх завантажувати ще більше чудових матеріалів. 

Перейти до онлайн-бібліотеки: https://vseosvita.ua/library


Онлайн-тести

На “Всеосвіті” найпродуманіша система онлайн-тестів, яка дозволяє швидко перевірити знання з будь-якої теми. Тести вчитель може налаштувати так, що він був відкритий для усіх, частково відкритий чи доступний за посиланням. Також у тестах можна обрати режими проходження, встановлювати певний час, обирати варіанти відповідей, переглядати статистику результатів, створювати тести на основі інших та безліч всього іншого. 

У бібліотеці тестів можна знайти тест з будь-якого предмету. Але зверніть увагу, що не всі з представлених тестів є повністю відкритими. 

Для того, щоб отримати дозвіл на перегляд тесту, необхідно відправити запит. 

Як створити авторський тест – радимо прочитати новину з детальною інструкцією. А через кілька днів Леся Литвиненко проведе вебінар з цієї теми та розповість, що саме змінилось у системі тестування. Не пропустіть! 

Реєстрація: https://vseosvita.ua/webinar/onlajn-testi-ak-instrument-perevirki-znan-v-umovah-distancijnogo-ta-stacionarnogo-navcanna-ak-zrobiti-svoi-testi-nadsucasnimi-185.html

Що ще варто знати про тести: 

 • Інструмент є повністю безкоштовним! 
 • Є три режими проходження тестування: керований, активний, запланований. 
 • Є кілька варіантів відповідей: 

 • Результи учнів переводяться у відсотки.
 • Учитель може відслідковувати проходження в режимі реального часу.
 • Усі результати можна завантажити в EXCEL. 
 • Тепер система тестування підходить і для дошкільників. Коли дитина проходитиме тест, вона отримуватиме мотиваційні послання:

Ти можеш краще! (1-4 бали);

Ти йдеш до успіху! (5-9 балів);

Це тріумф! (10-12 балів);

 • Для оцінки студентів ми додали стобальну та ECTS системи оцінювання.

Перейти до онлайн-тестів: https://vseosvita.ua/test


Також на “Всеосвіті” є можливість ведення персонального блогу. У ньому можна публікувати новини, оголошення, інформаця про школу чи розповідати історії. У блог легко завантажуються світлини, вбудовуються тести, документи тощо. Текст запису можна виділяти різними кольорами, стилем, змінювати шрифт та розмір, а також придумувати власні теги. 

Як налаштувати й користуватися блогом – радимо переглянути вебінар Лесі Литвиненко та прочитати відповідний матеріал. А якщо бажаєте спробувати перші кроки, особистий блог знаходиться в Особистому кабінеті 

Також нагадуємо, що на сайті є розділ з репетиторами. Тут можна підшукати викладача з будь-якого предмета чи хобі, або розпочати власну кар’єру.  

Для цього необхідно натиснути на позначку “Створити профіль репетитора” та вказати інформацію про себе і свій досвід. 

Покрокова інструкція зі створення акаунту у нашій новині

Радимо зазирнути до таких розділів як Олімпіади, Конкурси та ЗНО-2020. Чим вони корисні для освітян? Наприклад, дистанційна олімпіада охоплює 25 шкільних предметів. Участь може брати необмежена кількість учнів, а всі учасники гарантовано отримають подарунки від “Всеосвіти”. Олімпіада – це нагода перевірити знання учнів з певного предмету та зрозуміти, якій темі необхідно приділити більше часу. 

Для початку оберіть предмет, і перейдіть до реєстрації учасників. Якщо ваші учні брали участь в попередніх олімпіадах, ви можете перенести їх з Редактора класу. 

Покрокова інструкція з реєстрації учасників у нашій новині. А такожп переглядайте вебінар Лесі Литвиненко з цієї теми. 

Освітні конкурси на “Всеосвіті” підходять учням будь-кого віку, і навіть дорослим. Оберіть будь-який з них та виконуйте цікаві завдання, а наприкінці на кожного учасника чекають чудові подарунки. 

Тренажер ЗНО – це онлайн-інструмент для підготовки важливого іспиту. Тут є різні режими проходження, автоматична статистика результатів, збереження історії проходження тестування. За умови підписки на Тренажер, флеш-картки з 11 предметів йдуть в подарунок. Ними можна користуватися в режимі онлайн та офлайн. 


На платформі є чимало цікавинок, які будуть корисні вчителю, викладачам, вихователям, батькам. Наполегливо рекомендуємо переглянути вебінар Лесі Литвиненко про те, як користуватися всіма розділами сайту. Це допоможе вам з легкістю розвиватися й бути цікавими своїм учням! 

#розділ #сайт #всеосвіта #вебінар 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Акція «Методичне літо»
Призовий фонд 50 000 грн!
Взяти участь

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
0
міс.
2
8
дн.
0
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!