Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Визначення освітніх труднощів першого рівня підтримки в освітньому процесі
»
Взяти участь Всі події
Новини
437
8 грудня 2021 о 14:44

В Україні відкриють новий університет для підготовки ІТ-фахівців

Засновники університету заявляють, що навчання буде доступним кожному.

У 2022 році у Києві відкриється новий університет – SET University, в якому готуватимуть фахівців для ІТ-сфери. Про це йдеться на сайті Міністерства цифрової трансформації.

Завдання університету – випускати не просто ІТ-фахівців, а ІТ-підприємців, які вміють презентувати ідеї, розробляти бізнес-плани та запускати свої проєкти.

Університет орієнтуватиметься на розвиток умінь, необхідних ІТ-підприємцям. Викладатимуть там топменеджери українських та іноземних ІТ-компаній. Крім того, на базі вишу створять венчурну студію, яка інвестуватиме у найуспішніші стартапи студентів.

Наразі організатори аналізують сфери зацікавленості абітурієнтів і потреби ІТ-ринку, серед пріоритетних розглядаються такі напрями:

  • штучний інтелект;

  • наука про дані;

  • кібербезпека.

Як дипломну роботу випускники презентуватимуть ідею або проєкт власного стартапу. Найкращі проєкти отримають інвестування від венчурної студії, що діятиме на базі університету.

! Засновники SET University заявляють, що навчання буде доступним кожному: вступники зможуть підписати угоду, згідно з якою оплачуватимуть навчання відсотком від зарплати протягом кількох років після університету.

Перший набір студентів на бакалаврські та магістерські програми відбудеться вже у 2022 році.

Читайте також: В Україні змінять шкільні програми з інформатики

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.