Новини
1405
24 червня 16:32

В Україні вакциновано понад 300 тисяч освітян: МОН

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту.

В Україні вакциновано 303 189 працівників закладів освіти станом на 22 червня 2021 року. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час пресконференції в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна».

Станом на 22 червня 2021 року в Україні вакциновано 303 тисячі 189 працівників закладів освіти. Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби #COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту, – зазначив міністр.

#Шкарлет наголосив, що вакцинація триває і закликає освітян вакцинуватись від коронавірусу, адже це, за його словами, допоможе розпочати новий навчальний рік у звичному режимі.

Наразі лідерами з вакцинації освітян є:

  • м. Київ – вакциновано 41 819 осіб;

  • Київська область – 26 719 осіб;

  • Дніпропетровська область – 25 192 особи;

  • Львівська область – 19 925 осіб;

  • Харківська область – 16 942 особи.

Нагадаємо, #МОЗ створило для освітян збірку запитань та відповідей про вакцинацію проти COVID-19.

Фотоматеріали взято з сайту Shutterstock, автор antoniodiaz

Матеріал, який вас може зацікавити: Як використовувати захисні маски влітку: правила від Центру громадського здоров'я

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.