Новини
974
18 червня 11:14

МОЗ створило для освітян збірку запитань та відповідей про вакцинацію проти COVID-19

У збірці можна знайти алгоритм запису освітян на вакцинацію та інструкцію, як поводитися під час та після щеплення.

Однією з пріоритетних груп, які зараз щеплюють проти коронавірусу в Україні є працівники закладів освіти. Щоб освітяни могли зробити свідомий вибір і захистити себе від коронавірусної хвороби, Міністерство охорони здоров’я разом з #ЮНІСЕФ створили для них збірку відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти #COVID-19, повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

У збірці «Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19» є відповіді на ключові запитання про вакцинацію, зокрема:

  • Які вакцини використовує Україна та як вони діють?

  • Які можуть бути реакції на вакцину?

  • Чи треба перед вакцинацією від COVID-19 робити обстеження чи аналізи, наприклад, загальний аналіз сечі, крові або вимірювати тиск?

  • Коли і як можна щепитися людям з різними супутніми хворобами та тим, хто вже переніс COVID-19?

  • Як прищепитися, якщо немає декларації?

  • Чи захищатимуть вакцини проти COVID-19 від нових варіантів вірусу?

! У збірці також можна знайти алгоритм запису освітян на вакцинацію та інструкцію, як поводитися під час та після щеплення.

#МОН повідомляє, що збірку створено та опубліковано за підтримки уряду Швейцарії. 

Ознайомитись з електронним варіантом збірки:

Також вас може зацікавити матеріал: Чи вакцинуватимуть в Україні дітей від COVID-19: пояснення Віктора Ляшка

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.