Новини
1579
16 червня 11:13

Чи вакцинуватимуть в Україні дітей від COVID-19: пояснення Віктора Ляшка

На майбутнє МОЗ потенційно передбачає, що вікова група для вакцинації буде розширена.

Новий Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, коли розпочнуть щеплювати від коронавірусу осіб до 18 років. Про це він повідомив у інтерв’ю НВ.

За словами голови #МОЗ, наразі щеплюють лише осіб від 18 років, оскільки в інструкціях усіх виробників вакцин, які сьогодні зареєстровані у країні, написано, що вакцина проходила клінічні дослідження на ефективність і безпечність серед людей, старших за 18 років.

Я знаю, що зараз вже завершилися певні клінічні дослідження, й говорять про 15, 12 років та старших, але поки що Україна користується наявними реєстраційними матеріалами, – додав міністр охорони здоров'я.

Віктор #Ляшко наголосив: на майбутнє це питання розглядається і потенційно МОЗ передбачає, що вікова група буде розширена й вакцинуватимуть також підлітків.

Нагадаємо, понад 184 тисячі педагогічних працівників вже отримали щеплення проти коронавірусу.

Фотоматеріали взято з сайту МОЗ

Вас може зацікавити матеріал: Україна перейшла до «зеленої» зони: які послаблення карантину очікують на українців

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.