Новини
5728
9 червня 13:47

Україна перейшла до «зеленої» зони: які послаблення карантину очікують на українців

Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні на літній період.

Усі регіони України перейшли у «зелену» зону карантину. Цей рівень епідемічної небезпеки передбачає суттєве послаблення карантинних правил.

Про це свідчать оновлені дані Міністерства охорони здоров’я станом на 9 червня 2021 року.

Так, Кабінет міністрів у постанові від 2 червня ухвалив зміни, які передбачають послаблення умов входження до «зеленої» зони. Йдеться про такі пункти:

  • кількість нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів має складати менше ніж 75;

  • кількість тестувань методом ПЛР і визначення антигена коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тис. населення повинно складати більше ніж 300;

  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 має бути менш як 4%;

  • на всій території України не повинно бути регіонів з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

У регіонах, які мають «зелений» рівень епідемічної небезпеки, діють такі обмеження:

  • кінотеатри й установи культури можуть бути заповнені на дві третини;

  • перевезення пасажирів дозволяється лише в межах сидячих місць;

  • кафе і ресторани можуть працювати цілодобово;

  • дозволено проводити масові заходи за участю більше однієї людини на чотири квадратних метрів або з заповненням на дві третини місць.

Також у силі залишається масковий режим, якого необхідно дотримуватися у громадському транспорті та публічних місцях.

Крім того, Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні на літній період, оскільки, за словами очільника МОЗ Віктора Ляшка, коронавірус й досі не подолано.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Нові правила щодо перебування дітей у літніх таборах відпочинку під час карантину

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.