Новини
1243
8 червня 14:43

Понад 184 тисячі педагогічних працівників отримали щеплення проти коронавірусу, – МОН

Педпрацівники усвідомлюють всю ситуацію з поширенням коронавірусу і якомога більше погоджуються на вакцинацію, зазначив міністр освіти і науки.

В Україні станом на 7 червня 2021 вакцинувалися понад 184 тисячі педагогічних працівників. Про це повідомляє міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет з посиланням на оперативну інформацію Міністерства охорони здоров'я.

Вважаю, що освітяни відповідально ставляться до власного здоров’я та до здоров’я інших. Вони усвідомлюють всю ситуацію з поширенням коронавірусу і якомога більше погоджуються на вакцинацію, – наголосив Шкарлет.

Очільник МОНу зазначив, що це дасть чудову змогу безпечно проводити освітній процес, а головне – в очному форматі.

Наразі лідерами з вакцинації освітян є такі області:

  • Місто Київ – 24 тис. 291 особа.

  • Київська область – 17 тис. 330 осіб.

  • Дніпропетровська область – 16 тис. 041 особа.

  • Львівська область – 13 тис. 944 особи.

  • Харківська область – 10 тис. 960 осіб.

Нагадаємо, в Україні для вчителів можуть запровадити обов’язкову довідку вакцинації від #COVID-19 або ж довідку з результатами ПЛР-тесту. 

Також вас може зацікавити: Вакцинація освітян від COVID-19: в яких областях зробили найбільше щеплень

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.