Новини
923
1 червня 17:54

Вакцинація освітян від COVID-19: в яких областях зробили найбільше щеплень

З 14 квітня відбувалася вакцинація освітян, залучених до проведення ЗНО.

В Україні станом на 31 травня 2021 року від коронавірусу вакциновано понад 82 тисячі освітян. З них 28 221 особа – працівники, залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac. Інші освітяни щепились іншими доступними вакцинами у пунктах щеплень. Про це свідчать оперативні дані Міністерства охорони здоров’я.

Крім того, 378 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech зі 473 850, яка прибула в Україну у межах глобальної ініціативи COVAX, виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тис. працівників сфери освіти. З 31 травня розпочалася доставка вакцини до областей.

Серед лідерів:

  • м. Київ – 11 030 осіб вакциновано;

  • Київська область – 6 456 осіб;

  • Сумська область – 4 572 особи;

  • Харківська область – 4 242 особи;

  • Хмельницька область – 3 590 осіб;

  • Вінницька область – 3 549 осіб;

  • Дніпропетровська область – 3 522 особи.

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Насамперед з 14 квітня відбувалася вакцинація освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році.

Нагадаємо, що в Україні для вчителів можуть запровадити обов’язкову довідку вакцинації від COVID-19 або ж довідку з результатами ПЛР-тесту. Наразі такий механізм опрацьовується – з огляду на те, що педагоги є потенційними носіями вірусу, які знаходяться у групі колег і дітей. Поки що законодавчо подібних обмежень немає.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Вакцинування учителів, залучених до проведення ЗНО у 2021, китайським препаратом відбуватиметься добровільно, – Сергій Шкарлет

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.