Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події
Новини
4149
21 жовтня 17:13

В Україні посилюють карантин: 6 областей уже в «червоній» зоні

За добу 20 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 22 415 нових підтверджених випадків COVID-19.

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території 6 регіонів України оголошено червоний рівень епіднебезпеки. У Херсонській, Одеській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській областях уже діють обмеження «червоної» зони. Ще одна область – Сумська – почне жити за правилами «червоної» зони з 23 жовтня.  Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграмі.

Що заборонено у «червоній» зоні:

  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Важливо! Вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат. 

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

У «червоній» зоні карантину заклади освіти можуть працювати офлайн, тільки якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації. Дитячі садки та 1-4 класи школи продовжать працювати в очному форматі

Зазначимо, що місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні. Так, про посилення карантину вже заявили у Львові, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Львів 

У Львові з 18 жовтня почали діяти нові карантинні обмеження. Ринки, магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники вакциновані або мають негативний ПЛР-тест. Культурні події та масові заходи дозволено проводити лише за умови, якщо сертифікат вакцинації або ПЛР-тест мають як організатори та працівники, так і відвідувачі.

Тернопільська область

За новими правилами карантину з 21 жовтня живе і Тернопільська область. Так, у регіоні заборонена робота закладів громадського харчування, спортивних залів, продовольчих і непродовольчих ринків, крамниць, державних структур, а також проведення масових заходів у разі відсутності 100% вакцинації або негативного ПЛР тесту, експрес-тесту або документу від лікаря щодо протипоказань вакцинації у працівників та відвідувачів закладів.

Хмельницька область

З 23 жовтня Хмельниччина посилює карантинні обмеження. Для відвідування закладів харчування, магазинів, та кінотеатрів необхідно мати негативний ПЛР-тест або паспорт вакцинації від коронавірусу.

Київ
Найближчим часом Київ перейде у «червону» зону карантину. Так, у п’ятницю, 22 жовтня, Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень у столиці.  

Черкаська область

У Черкаській області також можуть ввести «червону» зону вже з 25 жовтня. Голова Черкаської ОДА зазначив, що в «червоній» зоні заборонять роботу ТРЦ, ресторанів, але тільки для тих, хто не вакцинований від COVID.

Вас також може зацікавити такий матеріал: На Львівщині судили директорку школи через недостатню кількість вакцинованих педпрацівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.