Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
2012
21 жовтня 12:45

Київ опиниться у «червоній» зоні вже найближчими днями, – Віталій Кличко

У столиці понад 50% ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, вже заповнені.

Найближчим часом Київ перейде у «червону» зону карантину. Так, у п’ятницю, 22 жовтня, Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень у столиці. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час засідання.

Днями Київ потрапить у «червону» зону карантину. Бо ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. За минулу добу в Києві – майже 1200 нових хворих та 39 летальних випадків. Вік, тих, хто помер, – від 29 років, – зазначив Кличко.

За його словами, вже понад 50% ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, заповнені. А з киснем заповнені більш як 63%.

Тому в п’ятницю відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій міста, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах «червоної» зони, в яку ми потрапимо днями, – додав мер.

Він доручив Департаменту охорони здоров’я #КМДА активізувати кампанію з вакцинації мешканців Києва.

Сьогодні 98% госпіталізованих до лікарень міста – не щеплені. І 99% летальних випадків – це невакциновані пацієнти, – пояснив Кличко.

Мер закликав киян не зволікати з вакцинацією, щоб захистити себе, своїх близьких та людей навколо.

Нагадаємо, що у «червоній» зоні заклади освіти та заклади громадського користування можуть працювати лише за наявності 100% вакцинованих працівників.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Осінні канікули можуть продовжити до місяця, – Ігор Кузін

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.