Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
13330
21 жовтня 15:12

На Львівщині судили директорку школи через недостатню кількість вакцинованих педпрацівників

Жінку звинуватили в тому, що вона не забезпечила належне функціонування закладу освіти.

У місті Золочів, що на Львівщині, на директорку школи подали у суд через те, що вона не забезпечила необхідних 80% вакцинації вчителів від коронавірусу. Відповідно, такий заклад освіти не може працювати очно і переходить у дистанційний режим роботи.

Рішення Золочівського районного суду опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, директорку школи № 2 імені Маркіяна Шашкевича звинуватили в тому, що вона «не забезпечила належне функціонування закладу освіти, а саме відвідування закладу освіти здобувачами освіти 5-11 класів».

У закладі освіті менше ніж 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або однієї дози вакцини від COVID-19 – це порушує п. 15-1 Постанови КМУ № 981 від 22 вересня 2021 року, йдеться у судовій заяві.

Педагогиня свою провину визнала. Суд визнав порушення малозначним і звільнив вчительку від відповідальності, обмежившись усним попередженням.

Нагадаємо, що нещодавно директор київської школи Дмитро Ламза подав судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва проти Кабміну з вимогою скасувати онлайн-навчання для шкіл з недостатньою кількістю вакцинованих педагогічних колективів.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Скандал через вакцинацію вчителів: у школі Чернігова батьки влаштували протест проти щеплень педпрацівників від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.