Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
557
22 листопада 2021 о 16:06

В Україні 1,7 тисячі закладів освіти продовжують працювати дистанційно

Робота шкіл в очному форматі залежить від рівня щеплення педпрацівників.

В Україні станом на 22 листопада продовжують працювати у дистанційному режимі 1,7 тисячі шкіл. Головна причина – відсутність 100% рівня вакцинації серед педагогічних працівників у «червоній» зоні карантину. Водночас сьогодні вже повернулись за парти учні 11 тисяч закладів освіти – тобто 84% від загальної кількості.

Про це інформує очільник Міністерства освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Наразі принаймні однією дозою вакциновано 96,2% освітян, з них повний цикл вакцинації вже пройшли понад 550 тис. (84,5%), – зазначив Шкарлет.

Найкраща статистка повного циклу щеплення від коронавірусу спостерігається у таких областях:

  • Донецька область – 92,7%;

  • Харківська – 92,5%;

  • Луганська – 92,4%;

  • Черкаська – 92,2%.

У Києві дві дози вакцини отримали понад 30 тисяч освітян – це 86%.

Нагадую, що вакцинація залишається найдієвішим способом знизити ризики захворювання та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, – зазначив міністр освіти.

Наразі в Україні зафіксовано 7 464 нових випадків захворюваності на коронавірус.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: 11 тисяч шкіл України повертаються до офлайн-навчання: яких епідеміологічних умов мають дотримуватися заклади освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.