Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
5706
24 вересня 12:41

В Ізраїлі невакциновані педпрацівники не зможуть викладати та отримувати зарплату

У вчителів та вихователів з 3 жовтня вимагатимуть сертифікат Green Pass для відвідування школи.

Міністерство освіти Ізраїлю випустило розпорядження про заборону вчителям і вихователям садочків без сертифіката Green Pass перебувати на території закладів освіти та викладати уроки дистанційно. Крім того, без наявності такого сертифіката їм не виплачуватимуть зарплату, повідомляє The Times of Israel.

Сертифікат Green Pass (зелений пропуск) підтверджує, що людина вакцинована і не заражена коронавірусом. В Ізраїлі ще з початку навчального року вчителі повинні мати Green Pass під час відвідування школи. Однак тим, у кого не було цього документа, все одно платили, хоча вони й не працювали. Тепер ці правила змінились і з 3 жовтня цей сертифікат розпочнуть вимагати у вчителів і вихователів.

У Міністерстві освіти зазначили, що неможливість працювати через відсутність зеленого пропуску вважатиметься невиправданою відсутністю, яка не вимагає оплати праці.

Голова Асоціації директорів середніх шкіл Менаше Леві підрахував, що нове правило торкнеться лише кількох сотень вчителів, які відмовляються від вакцинації та тестування на коронавірус.

Ми говоримо про близько 300 працівників освіти з 210 000 – це абсолютно незначна кількість, – сказав він у своїй заяві. 

Водночас голова Асоціації вчителів загальноосвітніх шкіл Ран Ерез наголосив, що він виступає проти відмови вчителям у заробітній платі:

Існує чимало вакансій, які можна дати вчителю з дому, наприклад, дистанційне викладання окремих годин для учнів на карантині або уроках Zoom. Їх не слід негайно карати, а дати іншу альтернативу.

Нагадаємо, #МОЗ України планує запровадити обов'язкову вакцинацію від #COVID-19 для педагогічних працівників.

Матеріал, який вас може зацікавити: Як працюватимуть дитсадки, початкові класи та спецшколи у «жовтій» зоні карантину

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: