Новини
8464
22 вересня 15:38

МОЗ планує запровадити обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для педагогічних працівників

Європейський суд з прав людини у квітні 2021 року підтвердив положення національного законодавства України, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною.

У Міністерстві охорони здоров'я пропонують запровадити обов'язкові профілактичні щеплення від COVID-19 для певних категорій професій, зокрема для працівників закладів освіти, працівників міністерств й інших органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також місцевих адміністрацій.

Про це сьогодні, 22 вересня 2021 року, заявив очільник #МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду.

Такий підхід вже передбачено чинним законодавством. Зокрема у статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та/або поширеннями ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб, – наголосив Ляшко.

Він додав: Європейський суд з прав людини у квітні 2021 року підтвердив положення національного законодавства України, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною у демократичних суспільствах та не суперечить Конвенції про захист прав людини й основоположних свобод. 

Нагадаємо, що згідно зі змінами, внесеними до постанови КМУ щодо карантинних обмежень, дитячі садочки, початкова школа та спецшколи в умовах «жовтої» зони працюватимуть у звичайному режимі.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Чи закриватимуть на карантин школи, в яких менше 80% вакцинованих працівників: роз’яснення Сергія Шкарлета

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.