В яких країнах вже запрацювали школи та дитячі садочки після карантину?

7 країн, в яких відновлюватимуть навчально-виховний процес у закладах освіти вже незабаром.

Попри те, що в багатьох країнах все ще триває жорсткий карантин, деякі з них вже почали його послаблювати. Разом із парками, бібліотеками та магазинами, деякі  країни вирішили відкрити школи та дитячі садочки. Здебільшого, у школи повернуться учні, які цьогоріч складатимуть екзамени та вступатимуть до університетів. 

Пропонуємо ознайомитися з переліком країн, які невдовзі планують відновити освітній процес.

Данія

Ця країна першою у світі відкрила дитячі садочки та школи. Заняття розпочалося у 54 муніципалітетах Данії та близько у 35% шкіл Копенгагена. Влада країни порадила вихователям і вчителям проводити з учнями багато часу на свіжому повітрі, а в класі – забезпечити дистанцію між дітьми.

Учні середньої та старшої шкіл продовжать дистанційне навчання і повернуться до класів лише 10 травня. Усі випускні екзамени для учнів скасовані.

Норвегія

Влада країни стверджує, що інфекція під контролем, тому з 20 квітня відкрилися дитячі садочки. З 27 квітня планується відкриття початкових шкіл. Діти мають займатися у невеликих групах, дотримуючись так званих «протоколів здоров’я».

Німеччина

З 20 квітня в країні розпочалось поетапне послаблення карантинних заходів. В декількох федеральних землях влада прийняла рішення повернути учнів до школи, але лише тих, які складатимуть іспити. Також заняття відновленні у четвертому випускному класі.

Китай

У Пекіні та Шанхаї вже відновлюється навчання для учнів випускних класів середньої й старшої школи. У Пекіні дозволено приходити на заняття лише старшокласникам, які цьогоріч складатимуть іспити й вступатимуть до університетів.

Очікується, що школи у місті Вухань, який став епіцентром розповсюдження коронавірусної інфекції, відкриють 6 травня.

Нідерланди

Прем’єр-міністр Марк Рютте заявив, що освітній процес у початкових школах буде відновлений після травневих канікул. Учні й педагогічні працівники, які почуватимуться зле, мають лишатися вдома. Класи поділять на декілька груп, щоб знизити ризик захворюваності коронавірусом. Інші учні повернуться до школи, ймовірно, з 2 червня.

Наприкінці травня школярам дозволять займатися командними видами спорту. Учням до 18 років також дозволять займатися спортом, але з умовою дотримання дистанції в 1,5 метра.

Швейцарія, Австрія

Карантинні обмеження пом’якшують і у Швейцарії та Австрії. Влада обох країн планує відкрити школи після 11 травня.


Наразі про відновлення навчання в інших країнах світу інформації немає. 

Читайте також: 

Творчість на карантині: вчителька проводить онлайн-уроки з української мови

#карантин #школи #садочки 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!