Ужгород

Творчість на карантині: вчителька проводить онлайн-уроки з української мови

Вчителька з Ужгорода запустила відеопроєкт «Лаконічні уроки з української мови».

Вчителька української мови Христина Ярема працює в Ужгородському ліцеї «Лідер». Нещодавно вона запустила відеопроєкт, в якому коротко та чітко пояснює тему свого предмету.

«Пропоную вашій увазі проєкт "Лаконічні уроки з української мови". Його мета — коротко і якомога простіше пояснити тему з української мови. А також відразу потренуватися», — написала Ярема на своїй сторінці у фейсбуці.

 

Христина розповіла, що ідея відеоуроків народилася ще влітку. Мета – впровадити методику змішаного навчання. Але до карантину завжди з'являлось щось важливіше, що й відкладало цю справу на «потім». І от нарешті вдалося реалізувати омріяний задум.

У всьому потрібно шукати позитив. Це одне з моїх життєвих правил. У світі й так багато негативу, а піддаватися йому і бачити у всьому тільки його — безглуздо. Тому карантин для мене –  це можливість стати кращою, — додає Христина.

За її словами, під час дистанційного навчання, якість — це друга мета її уроків, тому що перша —  бути на зв'язку з учнями, дізнатися про їхнє здоров'я та справи, поспілкуватися з ними.

«Лаконічні уроки з української мови» від Христини Яреми можна використовувати дітям у всіх класах та під час підготовки до ЗНО.

Джерело: https://vse.ee/din


З кожним випуском «ПРОмовні витребеньки» Всеосвіта надає можливість читачам навчитись правильно говорити українською мовою.

Філологиня Юлія Вишницька та журналістка Діана Колодяжна розповідають звідки до нас прийшли ті чи ті слова? Як правильно - зрУчний чи зручнИй? Чому новий правопис - це не нововведення, а повернення до української мовної традиції? розкажуть чому!

Спостерігайте за кожним випуском та навчайтеся разом із Всеосвітою


Як продовжувати займатися самоосвітою, не виходячи із дому і без страху підхопити вірус – читайте в нашій добірці.

Тренажер підготовки до ЗНО

Тренажер ЗНО – це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок для ЗНО. Це справжній тренажер, регулярні заняття з яким натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням. 

ВЕБІНАРИ

На нашій платформі є 150 вебінарів на найрізноманітніші теми.

А це і підтримка дітей з освітніми проблемами, і математична грамотність, і булінг в освітньому середовищі – в нас ви знайдете відповідь на будь-які запитання. До речі, вже сьогодні 17 березня о 18 годині, не пропустіть прем’єру вебінару: «Екологічність у контексті дбайливого ставлення до здоров’я». Гарантуємо – буде цікаво.

КОНСТРУКТОР ТЕСТІВ

Цей розділ дозволяє користувачам в будь-який зручний час створювати власні тести, які можна використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

Всеосвіта пропонує більше 1000 тестів і на знання прикметників, природознавства, множення та ділення. Та що ми вам розповідаємо! Коли ви самі можете все переглянути і перевірити свої знання.


Можливо, Вас зацікавить:

Як організувати дистанційне навчання за допомогою Всеосвіти?

Флеш-картки та тренажер ЗНО: як легко підготуватися до іспитів

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.