Розробки
3051
18 березня 2020 о 16:53

Флеш-картки та тренажер ЗНО: як легко підготуватися до іспитів

Всеосвіта пропонує переглянути варіанти підготовки до іспитів, які стовідсотково зацікавлять учнів.

Напередодні іспитів, учні сходять з розуму від шаленого потоку інформації, намагаються запам'ятати та законспектувати якомога більше матеріалу, який можливо допоможе їм на іспитах. Показник успішного майбутнього — це гарно складене зовнішнє незалежне оцінювання. Але, на превеликий жаль, не вся молодь це розуміє.

Для когось іспити ЗНО - це дещо настільки страшне, що тільки-но заходячи в клас, діти відразу починають панікувати.

Але наразі діє новий Закон України «Про повну загальну середню освіту», прийнятий українським парламентом 13 січня 2020 року. Зокрема, він передбачає, що ЗНО стане однією з форм оцінювання результатів навчання, отриманих учнями на рівні базової середньої освіти.

Учні, які завершуватимуть отримання освіти в 9-му класі, проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі незалежного оцінювання.

Результати ЗНО учні зможуть використовувати для зарахування в ліцеї та інші навчальні заклади, що забезпечують отримання профільного середньої освіти.


Не слід нервувати та налаштовувати себе на гірше. Якщо сьогодні, завдяки вільному доступу в інтернет, можна полетіти у космос, то що ж можна казати про підготовку до іспитів?

Існує безліч різноманітних вебінарів, онлайн-курсів, семінарів.

Ми пропонуємо переглянути корисні розробки Всеосвіти, які стовідсотково допоможуть підготуватися до ЗНО. 

Наша команда розробила інформаційні картки для підготовки до ЗНО – 2020. 

Іспити доводиться складати нечасто, але це завжди трудомісткий і нервовий процес. Для того, щоб продуктивно підготуватися, необхідно дуже багато часу, бажання та сил. 

Вони містять інформацію з 11 предметів:

математики, української мови і літератури, англійської, німецької, французької та іспанської мов, фізики, історії України, біології, географії, хімії. 

Практика попередніх років показує: зовнішнє незалежне оцінювання – це не лише перевірка знань дитини, а й один з її перших іспитів на стресостійкість та організованість. Ми пропонуємо вам новий підхід, який об'єднує ці надважливі елементи в єдине ціле.

Тренажер ЗНО – це онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок для ЗНО.

Режими проходження

Ви можете обрати будь-який режим, щоб якомога ґрунтовніше підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!