Напередодні іспитів, учні сходять з розуму від шаленого потоку інформації, намагаються запам'ятати та законспектувати якомога більше матеріалу, який можливо допоможе їм на іспитах. Показник успішного майбутнього — це гарно складене зовнішнє незалежне оцінювання. Але, на превеликий жаль, не вся молодь це розуміє.
Для когось іспити ЗНО - це дещо настільки страшне, що тільки-но заходячи в клас, діти відразу починають панікувати.
Але наразі діє новий Закон України «Про повну загальну середню освіту», прийнятий українським парламентом 13 січня 2020 року. Зокрема, він передбачає, що ЗНО стане однією з форм оцінювання результатів навчання, отриманих учнями на рівні базової середньої освіти.
Учні, які завершуватимуть отримання освіти в 9-му класі, проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі незалежного оцінювання.
Результати ЗНО учні зможуть використовувати для зарахування в ліцеї та інші навчальні заклади, що забезпечують отримання профільного середньої освіти.
Не слід нервувати та налаштовувати себе на гірше. Якщо сьогодні, завдяки вільному доступу в інтернет, можна полетіти у космос, то що ж можна казати про підготовку до іспитів?
Існує безліч різноманітних вебінарів, онлайн-курсів, семінарів.
Ми пропонуємо переглянути корисні розробки Всеосвіти, які стовідсотково допоможуть підготуватися до ЗНО.
Іспити доводиться складати нечасто, але це завжди трудомісткий і нервовий процес. Для того, щоб продуктивно підготуватися, необхідно дуже багато часу, бажання та сил.
Вони містять інформацію з 11 предметів:
математики, української мови і літератури, англійської, німецької, французької та іспанської мов, фізики, історії України, біології, географії, хімії.
Практика попередніх років показує: зовнішнє незалежне оцінювання – це не лише перевірка знань дитини, а й один з її перших іспитів на стресостійкість та організованість. Ми пропонуємо вам новий підхід, який об'єднує ці надважливі елементи в єдине ціле.
Ви можете обрати будь-який режим, щоб якомога ґрунтовніше підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.
Користувач:
Колодяжна Поліна СергіївнаВикористання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.
Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.
Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!