Університети самостійно обиратимуть формат навчання – очний, дистанційний чи змішаний, – Кабмін

За рішенням Уряду, у зеленій, жовтій та помаранчевих карантинних зонах учні зможуть вільно відвідувати заняття у школах та ЗВО.

У якому форматі навчатимуться студенти – в очному, дистанційному чи змішаному – вирішуватимуть заклади вищої освіти. Про це заявили у Кабінеті міністрів України, інформує РБК-Україна.

Так, університети мають право самостійно визначати, у який спосіб відбуватиметься навчання для студентів. За рішенням Уряду, у зеленій, жовтій та помаранчевих карантинних зонах учні зможуть вільно відвідувати заняття у школах та закладах вищої освіти.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, почати заняття в університетах для курсів бажано в різні дати:

  • Для першокурсників – з 7 до 15 вересня.

  • Для студентів старших курсів – з 1 вересня.

  • Для магістрів – з 11 до 15 вересня.

Раніше ми писали про те, що МОЗ спільно з МОН підготували рекомендації щодо організації освітнього процесу у новому навчальному році. Вимоги, зокрема, стосуються у студентів та працівників гуртожитків всіх типів.

Так, власник й адміністрація гуртожитку має забезпечити наявність п’ятиденного запасу засобів індивідуального захисту та їх використання працівниками гуртожитку, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах загального користування.

Також, згідно з постановою, у гуртожитку дозволяється проводити збори, але з обмеженою кількістю осіб. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Коли розпочнеться навчання в університетах - Сергій Шкарлет озвучив дати

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!