Новини
4311
5 серпня 2020 об 11:19

Коли розпочнеться навчання в університетах - Сергій Шкарлет озвучив дати

Заклади вищої освіти мають автономію, тому можуть самостійно ухвалювати рішення про початок освітнього процесу.

Під час засідання Спілки ректорів вищих закладів освіти Сергій Шкарлет, т.в.о. міністра освіти, розповів про початок навчання в університетах. За його словами, з 1 вересня освітній процес розпочнеться для старших курсів, а для першокурсників бакалаврату та магістратури - 15 вересня

Але заклад вищої освіти може прийняти рішення про початок навчального процесу з будь-якої дати. Це є автономні заклади. 

Тимчасовий очільник МОН зазначив, що освітній процес розпочинатиметься відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, а також розподілу країни на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону. Нагадаємо, згідно з постановою уряду, заклади освіти, які перебуватимуть у червоній зоні, не працюватимуть.

Пан Шкарлет також сказав кілька слів і про вступну кампанію. Вступники вже створили близько 90 000 електронних кабінетів для вступу на бакалаврат і приблизно 20 000 електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

Створення електронних кабінетів триває з 1 до 22 серпня, а прийом заяв на бюджетну форму навчання - з 13 до 22 серпня.

Читайте також:

Відвідування закладів освіти в "червоній" зоні заборонено, - МОЗ

Міста в зоні ризику, де діти можуть не піти до школи: встановлено "червоні зони"

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?