Український дитячий садок онлайн підкорив увесь світ

Лише за перші дні роботи садочок "відвідало" майже 100 тисяч користувачів

Дитячий садок онлайн, який розташований на сайті Освітнього Хабу міста Києва прославився на весь світ. Про проєкт, який запустила столиця у рамках віртуальної платформи для емоційної підтримки батьків та дітей, написало чимало іноземних ЗМІ.

З усієї кількості користувачів, киян було трохи більше половини (51%), інші користувачі – з різних регіонів України, і навіть, з: США, Німеччини, Італії, Польщі тощо.

Впродовж карантину діти мають можливість безкоштовно «відвідувати» заняття садочку в онлайн режимі з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів) за таким розкладом:

10:00 – Казка-йога

11:00 – Англійська для дітей

12:00 – розвивальне заняття

12:30 – Бонусне заняття*

На додаток, до цього проєкту долучились і публічні люди, які самі знімають відео для Дитячого садку онлайн, зокрема:

 

 

Ольга Руднєва – директорка Фонду Олени Пінчук; 

 

 

 

 

Анастасія Мазур – ведуча програми "Факти" телеканалу ICTV; 

 

 

 

 

 

Анна Завальська – солістка гурту "Алібі"; 

 

 

 

 

Михайло Присяжнюк – ведучий програми "Один за всіх" телеканалу СТБ 

 

 

 

У соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм стартував челендж  #вдячнібатьки – де батьки викладають відео та фото, як їх діти виконують вправи у Дитячому садку онлайн.

Для багатьох сімей – це перший досвід навчання онлайн для своїх дітей і це дуже добре, що всі сприйняли це позитивно. Дякуємо нашим маленьким відвідувачам садочку, які займаються йогою, англійською, малюють та роблять аплікації, – сказала Директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Окрема вдячність усім небайдужим людям, які долучились до цього проєкту. Всім, хто допомагає дітям розвиватись, а батькам – трохи відпочити та урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину. Дитячий садок онлайн став дійсно народним соціальним проєктом, — додала Директорка.

 А ось добірка яскравих відео, як діти займаються у Дитячому садочку онлайн:

Джерело: https://vse.ee/dps


Можливо, Вас зацікавлять такі матеріали: 

В учнів забирають «п'ять клітинок»: школярі більше не дотримуватимуться чітких правил оформлення зошитів

З’явилися нові деталі про заповнення класних журналів: МОН рекомендує

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.