і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Українські вчителі потрапили до Книги рекордів України

Близько 650 педагогів встановили рекорд України на підтримку своєї професії. Акція #ВЧИТЕЛЮЙ заради Хороших Людей відбулася на харківській площі Конституції.

Яскрава та емоційна подія відбулась після закінчення першого дня П'ятої національної освітянської (не)конференції EdCamp Ukraine2019. Окрім присутніх на площі, до колег приєдналися вчителі з 25 регіонів України, де відбувалися регіональні події спільноти EdCamp у режимі онлайн.

Найбільша кількість населених пунктів, які долучилися до флешмобу педагогів під час прямого включення, – так зазначили подію у Книзі рекордів України.

Встановивши черговий національний рекорд, педагоги прагнули підкреслити важливість своєї професії та показати єдність у власному бажанні реформувати систему освіти. Крім того, вони засвітили ліхтарики, закликаючи до прозорості та ясності у сфері освіті та викорінення корупції, говорить віце-голова EdCamp Ukraine з партнерства і комунікації Ірина Міньковська.

Учасники акції утворили 43-метровий напис-хештег #ВЧИТЕЛЮЙ. А в руках освітян рясніли таблички з цікавими написами, про те, чому саме вчителі залишаються у професії.

Учитель це серце школи, саме в його руках — доля наших дітей. Спільнота EdCamp Ukraine об'єднала найбільш прогресивних, пасіонарних, натхненних вчителів, які зустрічають зміни з гордо піднятою головою та використовують їх для вдосконалення шкільної освіти, сказала міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич.


Зовсім скоро наші журналісти опублікують детальний репортаж з (не)конференції у Харкові. 

Титульне фото: Укрінформ

Авторка: Любава Кулинич

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти