Українські вчителі потрапили до Книги рекордів України

Близько 650 педагогів встановили рекорд України на підтримку своєї професії. Акція #ВЧИТЕЛЮЙ заради Хороших Людей відбулася на харківській площі Конституції.

Яскрава та емоційна подія відбулась після закінчення першого дня П'ятої національної освітянської (не)конференції EdCamp Ukraine2019. Окрім присутніх на площі, до колег приєдналися вчителі з 25 регіонів України, де відбувалися регіональні події спільноти EdCamp у режимі онлайн.

Найбільша кількість населених пунктів, які долучилися до флешмобу педагогів під час прямого включення, – так зазначили подію у Книзі рекордів України.

Встановивши черговий національний рекорд, педагоги прагнули підкреслити важливість своєї професії та показати єдність у власному бажанні реформувати систему освіти. Крім того, вони засвітили ліхтарики, закликаючи до прозорості та ясності у сфері освіті та викорінення корупції, говорить віце-голова EdCamp Ukraine з партнерства і комунікації Ірина Міньковська.

Учасники акції утворили 43-метровий напис-хештег #ВЧИТЕЛЮЙ. А в руках освітян рясніли таблички з цікавими написами, про те, чому саме вчителі залишаються у професії.

Учитель це серце школи, саме в його руках — доля наших дітей. Спільнота EdCamp Ukraine об'єднала найбільш прогресивних, пасіонарних, натхненних вчителів, які зустрічають зміни з гордо піднятою головою та використовують їх для вдосконалення шкільної освіти, сказала міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич.


Зовсім скоро наші журналісти опублікують детальний репортаж з (не)конференції у Харкові. 

Титульне фото: Укрінформ

Авторка: Любава Кулинич

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.