і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Лілія Гриневич розповіла про домашнє навчання дітей

На педагогічній (не)конференції для педагогів очільниця МОН розповіла про те, що зобов'язані робити батьки, якщо їхня дитина на домашньому навчанні.

Цієї миті у Харкові триває П’ята національна (не)конференція для вчителів EdCamp Ukraine 2019. Учасники з України та за кордону діляться думками щодо якісної освіти, розповідають про інноваційні методи викладання, а зіркові спікери надихають історіями успіху.

Завітала на EdCamp Ukraine і міністерка освіти та науки Лілія Гриневич. Вона виступала з аналізом діяльності Нової української школи та дала роз’яснення щодо домашнього навчання дітей. Згідно із законом України «Про повну загальну середню освіту» кожна дитина має право на домашнє навчання. Головне – аби шкільна програма була засвоєна дитиною на «відмінно». Рівень знань дитини оцінюватиметься наприкінці кожного семестру.

У законопроєкті є умова, що батьки дітей, які переходять на домашнє навчання, повинні кожні півроку звертатись до школи, яка має на обліку цю дитину. Це треба для того, аби школяр або школярка поспілкувались з учителями, які зможуть перевірити їхній рівень знань. Себто, якщо дитина значно відставатиме від однолітків, батькам рекомендуватимуть повернути дитину до школи.

Міністерка підкреслила, якщо дитина відвідує музичну чи художню школу, то вона може не відвідувати уроки музики в школі, натомість сконцентруватись на іншому: 

Якщо дитина ходить, до прикладу, в музичну чи художню школу, це можна закарбувати у навчальному шкільному процесі. Тоді учень не ходитиме на уроки музики, а зможе присвятити цей час чомусь іншому, що є для нього важливим.

Нині наші журналісти перебувають в епіцентрі освітньої події та інформують про все найцікавіше на fb-сторінці «Всеосвіти».


Нагадаємо, МОН і The Lego Foundation підписали меморандум, згідно з яким першокласники продовжуватимуть отримувати безкоштовні набори конструкторів.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти