Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
3470
20 червня 2019 о 18:00
pdf Роздрукувати

Безкоштовні «6 цеглинок» і тренінги для вчителів: The Lego Foundation і МОН підписали меморандум

У рамках співпраці з Фундацією, першокласники отримають набори LEGO, а вчителі проходитимуть спеціальні тренінги.

Упродовж наступних 2 років The Lego Foundation надасть безкоштовні Lego «6 цеглинок» та «LEGO Play Box» для першокласників НУШ. Відповідний меморандум про співпрацю між Фундацією та МОН було підписано сьогодні, 20 червня. Крім того, The Lego Foundation планує розширити співпрацю з українськими освітянами. Так, для учителів проводитимуться додаткові тренінги.

Сьогодні ми бачимо, що ігрові методики навчання з LEGO дійсно працюють – учителі використовують набори коли вивчають з учнями склади, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок. Усі відзначають, що ці методики дійсно дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення. Ми вдячні LEGO Foundation, що вони побачили користь, яку дали ці підходи вчителям, і погодились продовжити програму ще на наступні 2 роки, – зазначила Лілія Гриневич.

Очільниця МОН також прокоментувала, що перші набори LEGO «6 цеглинок» школярі отримають у жовтні. У першій доставці з вісьма вантажівками наборів LEGO «6 цеглинок» буде завезено майже 13 траків «LEGO Play Box». Ще 13 траків «LEGO Play Box» прибудуть до України у листопаді цього року, решта надходитимуть до березня 2020 року за аналогією з цьогорічними поставками.

Звісно, ми оприлюднимо графік та регіони доставки щойно отримаємо дані з логістики, адже саме від неї залежить, які регіони отримають «LEGO Play Box» першими, а які пізніше. Наголошую, що LEGO «6 цеглинок» усі отримають одночасно, – пояснила міністерка.

Окрім розвитку проєкту «Ігрові методи навчання у початковій школі», підписаний меморандум передбачає поглиблення співпраці між МОН та The LEGO Foundation у дошкільній освіті.

Ми розпочинали співпрацю з МОН саме у сфері дошкільної освіти, тому це природній шлях розвитку. Зараз у наш проєкт «Сприяння освіті» залучено 250 дитсадків. Упродовж 2-х років ми хочемо збільшити цей обсяг до 350 закладів. Як і у випадку зі школою, цей проєкт передбачає надання садкам безкоштовних наборів LEGO та методичну підтримку вихователів», —  підкреслив Каспер Оттоссон Канструп, віцепрезидент The Lego Foundation.

Починаючи з 2018 року тренери The LEGO Foundation провели спеціальні тренінги з упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання для 22 000 тисяч учителів початкової школи та 4 000 тисяч вихователів закладів дошкільної освіти. 


Нагадаємо, учителів можуть преміювати за успіхи їхніх учнів. 

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.