Новини
126
19 червня 2019 о 14:30

Учителів можуть преміювати за успіхи їхніх учнів

У законопроєкті передбачена грошова винагорода педагогів, учні яких досягли високих результатів.

Законопроєкт №10377 ««Про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо преміювання вчителів за престижність професії та високу результативність праці)» уже зареєстрований в парламенті та перебуває на розгляді профільного комітету.

У разі його ухвалення, вчителям нараховуватимуть 30% надбавки від фіксованої заробітної плати за престижність професії для вчителів. Крім того, 0,5% від загального фонду заробітної плати вчителів району, міста чи об’єднаної територіальної громади – спрямовувати до преміального фонду району, міста чи об’єднаної територіальної громади.

Учителів також преміюватимуть за високі результати їхніх учнів, а саме тих, які:

  • стали призерами обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів (призерами всеукраїнських учнівських олімпіад III етапу з навчальних предметів), переможцями обласних змагань – 1 посадовий оклад (ставка заробітної плати);
  • стали призерами всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (призерами всеукраїнських учнівських олімпіад IV етапу з навчальних предметів), призерами всеукраїнських змагань – 2 посадові оклади (ставки заробітної плати);
  • стали учасниками міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів (учасниками учнівських олімпіад міжнародного рівня) – три посадові оклади (ставки заробітної плати).

З повним текстом законопроєкту можна ознайомитись нижче:

Нагадаємо, МОН розробило реформу, яка допоможе нівелювати величезну різницю в оплаті праці між молодими і досвідченими вчителями. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.