Учасники пробного ЗНО, поспішайте внести відповіді!

1746
18 березня 2019 об 11:49
Аби внести відповіді на завдання пробного тестування з української мови і літератури лишились лічені години! Розповідаємо як учасникам заповнити бланки.

Сьогодні, 18 березня – останній день, коли учасники пробного ЗНО з української мови і літератури мають можливість визначити результати оцінювання. Для визначення кількості набраних балів необхідно скористатись онлайн-сервісом Українського центру оцінювання якості освіти.

Внести відповіді та дізнатись результати можна за цим посиланням.

Результати пробного тестування розраховуватимуться за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів. Правильні відповіді на завдання пробного тестування з української мови і літератури оприлюднять завтра, 19 березня в особистих кабінетах учасників.

 Щоб дізнатися результат, отриманий у ході оцінювання потрібно: 

  • увести логін (персональний код) і пароль (пін-код) доступу до особистого кабінету учасника пробного ЗНО;
  • вибрати назву регіонального центру оцінювання якості освіти, на сайті якого Ви реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті;
  • заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;
  • ознайомитися зі схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, наданого учасникам пробного ЗНО у паперовому або електронному форматі;
  • самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;
  • зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б».

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів УЦОЯО.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року.

Зверніть увагу! Результати пробного ЗНО не зараховуються як результати основної сесії ЗНО та не використовуватимуться для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти. Також бали, розраховані за 12-бальною критеріальною шкалою, не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Друга сесія пробного тестування відбудеться 23 березня. Учасники складатимуть оцінювання з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Вас також може зацікавити:


До речі, наша команда створила Тренажер ЗНО спеціально для вас! Він допомагає набути практичних навичок для проходження незалежного тестування. Тренажер має 7 режимів проходження – за визначений рік, за часом, без часових обмежень, з обмеженням у кількості правильних відповідей, нон-стоп, фаст та супер-фаст. Окрім цього, онлайн-сервіс створює статистику успішності абітурієнта. Дізнайтесь, як це працює.


Посилання на офіційний сайт УЦОЯО: http://testportal.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00