Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
1140
23 вересня 17:17

У закладах освіти Києва запрацюють пункти вакцинації від COVID-19

Станом на 23 вересня, у столиці майже усі школи виконали умову щодо 80% вакцинованих працівників.

У столичних закладах освіти відкриють пункти вакцинації від COVID-19, щоб вчителі, а також інші працівники, їхні родичі й родичі здобувачів освіти мали змогу щепитися на місцях.

Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, Київська міська державна адміністрація та її органи, а також районні адміністрації мають вжити заходів щодо:

  • розміщення у закладах освіти постійних пунктів щеплень з метою залучення до процесу вакцинації максимальної кількості вчителів та інших працівників;

  • організації вакцинації вчителів та інших працівників закладів освіти виїзними мобільними вакцинальними сесіями у разі відсутності у закладах освіти постійних пунктів щеплень;

  • інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та інших працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти у постійних пунктах щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

З повним текстом документа ви можете ознайомитися тут:

Станом на 23 вересня, у Києві майже усі заклади освіти виконали умову щодо 80% вакцинованих працівників. Про це інформує пресслужба КМДА.

Наразі Київ – лідер із вакцинації працівників освітньої галузі. Майже 100% закладів освіти, яких у місті понад 900, досягли показника у 80% вакцинованих. В Україні ми єдині, хто показав такі результати, – зазначив заступник голови #КМДА Валентин Мондриївський.

Столичні дитячі садочки та початкова школа також готові до роботи в умовах карантину.

Нагадаємо, що ті заклади освіти, де менше ніж 80% вакцинованих працівників, будуть змушені працювати у дистанційному режимі.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: МОЗ планує запровадити обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для педагогічних працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.