Новини
14956
22 червня 15:06

У школах на всіх уроках з'являться перерви фізичної активності, – МОН

Фізичні активності повинні бути передбачені не лише на уроках фізкультури, зазначила Віра Рогова.

Міністерство освіти і науки розробляє дорожню карту, у якій будуть передбачені перерви фізичної активності у школах України не тільки на уроках фізкультури. Про це розповіла заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

#МОН розробляє дорожню карту, і пріоритетом є те, щоб на всіх уроках, а не тільки на уроках фізичного виховання, були передбачені перерви фізичної активності для наших дітей, – підкреслила заступниця очільника МОНу.

За словами Віри Рогової, у державному стандарті такі перерви вже передбачені.

Нагадаємо, на форумі Президент України Володимир #Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», першою складовою якої має стати модель здорової школи, яка включає 8 компонентів для зміцнення здоров'я та імунітету всіх учнів.

Фотоматеріали взято з сайту Shutterstock, автор Iakov Filimonov

Також, для того, аби додати трохи активності на уроках, ми пропонуємо використовувати руханку від «Всеосвіти».

Вас також може зацікавити: На Дніпропетровщині 33 громади отримали державну інтернет-субвенцію, у пріоритеті якої – школи та дитсадки

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: