Новини
3454
22 червня 14:15

Президент анонсував запуск моделі здорової школи для українських дітей

Здоровий і активний спосіб життя має стати якщо не національною ідеєю, то стилем життя.

Президент України Володимир #Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», першою складовою якої має стати модель здорової школи.

Презентація програми відбулася на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

Здоровий і активний спосіб життя має бути в тренді, має стати якщо не національною ідеєю, то принаймні невід’ємною частиною нашої ментальності та стилю життя всього нашого суспільства, – зазначив Президент.

За словами Глави держави, програма спрямована на всі вікові категорії та групи населення, має різні форми й напрямки, які передбачають досягнення головної мети – українці мають жити довше. Адже середня тривалість життя в Україні нині становить 72 роки. За цим показником наша країна посідає 115-те місце у світі.

Президент зауважив, що здоров’я має починатися з дитинства, тому перша складова програми – це модель здорової школи.

Це вісім компонентів задля зміцнення здоров’я та імунітету учнів з усіх шкіл по всій території нашої країни. Зокрема, це нова концепція уроків фізкультури – цікавих, а отже – популярних у дітей. Це реформа шкільного харчування, яку впроваджує наразі Олена Зеленська. Це нове, водночас корисне та смачне шкільне меню, яке розробив Євген Клопотенко, – розповів Глава держави.

Також ідеться про популяризацію спортивних секцій та гуртків, нові онлайн-застосунки, якими діти та батьки зможуть користуватись під час занять спортом.

Це та ще багато іншого, починаючи з раннього віку, має зробити здоровий та активний стиль звичкою на все подальше життя дорослої людини, – переконаний Володимир Зеленський.

Також Зеленський показав відеоролик із зірками спорту та шоу-бізнесу, що підтримують проєкт. Та анонсував створення «активних парків» і спортивних майданчиків. Вони мають з’явитися в усіх куточках України та стати локаціями здорової країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

Це – можливість без дорогих тренажерів, без персонального тренера, коли тобі зручно разом з нашими олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту, зірками нашого телебачення, кіно та музики разом займатися спортом, – розповів Президент.

Зокрема, на спортивних майданчиках міст з’являться стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.

Фотоматеріали: president.gov.ua

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:  Як змінити харчування дітей у школі: практичне керівництво до дій

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: