Новини
681
22 червня 13:57

На Дніпропетровщині 33 громади отримали державну інтернет-субвенцію, у пріоритеті якої – школи та дитсадки

Держава виділила громадам Дніпропетровщини понад 15 млн грн.

33 селищні громади Дніпропетровської області отримали державну інтернет-субвенцію (закупівля послуг з підключення до Інтернету), відповідно до якої понад 130 сіл та селищ регіону під'єднають до швидкісних оптичних мереж. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Передусім підключатимуть заклади освіти, медичні амбулаторії та центри надання адміністративних послуг. Загалом до швидкісного інтернету планують під'єднати 392 заклади у 137 селах Дніпропетровської області, де мешкають 50 тисяч людей.

Держава виділила громадам Дніпропетровщини понад 15 млн грн. Ці кошти підуть на підключення до інтернету закладів соціальної інфраструктури: амбулаторій, ЦНАПів, шкіл і дитсадків, бібліотек та будинків культури, – повідомив заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

Зокрема, в Юріївській селищній громаді планується прокласти 52 км оптичних мереж та провести інтернет у 7 населених пунктів й підключити 30 об’єктів. Наразі опрацьовується питання з провайдерами й триває підготовка тендерних документів.

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації передало 300 комп’ютерів у сільські бібліотеки Хмельниччини.

Фотоматеріали взято з сайту Shutterstock, автор DGLimages

Також вас може зацікавити: 13 сучасних та комфортних автобусів відправили до сільських шкіл Дніпропетровщини

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: