Новини
526
26 травня 16:49

13 сучасних та комфортних автобусів відправили до сільських шкіл Дніпропетровщини

У шкільному автопарку Дніпропетровщини знаходиться майже пів тисячі автобусів.

До сільських закладів освіти Дніпропетровщини відправили ще 13 нових автобусів. Загалом шкільний автопарк цьогоріч поповнили 26 сучасних автобусів. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб зазначила, що Дніпропетровська область цьогоріч першою використала держсубвенцію та придбала 26 нових шкільних автобусів:

Сьогодні передали громадам другу партію – 13 машин. Вони дозволяють легко та безпечно доставляти дітей з віддалених сіл на навчання.

Начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської облради Лілія Гиренко додала, що автобуси дозволять дітям не лише добиратися до школи, а й брати участь у культурних, спортивних, просвітницьких проєктах.

Автобуси поїхали до Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Синельниківського районів. Отримала новий транспорт і Губиниська школа, де навчаються 415 дітей. У закладі освіти є 5 філій, які раніше мали один автобус. І, відповідно, цим автобусом підвозили дітей, які живуть за 3 км від школи.

У шкільному автопарку Дніпропетровщини знаходиться майже пів тисячі автобусів і підвозять вони понад 20,6 тисячі дітей.

У облдержадміністрації також повідомили, що нові авто безпечні та зручні. Автобуси розраховані на 30 місць, а кожне сидіння з паском безпеки. У автобусі є навіть поличка для рюкзаків.

Ключі від автобусів передали керівникам закладів освіти.

Нагадаємо, Міністерство цифрової інформації передало 300 комп’ютерів у сільські бібліотеки Хмельниччини.

Вас також може зацікавити: В українських поїздах запрацювала онлайн-бібліотека: хто і як зможе нею скористатися

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.