У ректора університету, де проводили ЗНО, виявили коронавірус

Очільник Сумського державного університету захворів на COVID-19.

У пресцентрі Сумського державного університету повідомили, що Анатолій Васильєв, захворів на коронавірус. Його самопочуття задовільне й наразі він перебуває на самоізоляції вдома. Коло контактних осіб уже встановлено. Це майже все керівництво регіону, адже кілька днів тому ректор був на колегії в ОДА. З ним безпосередньо контактував мер Сум, голова облради та обласної адміністрації.

На самоізоляцію зголосились піти лише двоє останніх, а мер Сум повідомив, що сидів від Анатолія Васильєва далеко. Його тест на коронавірус виявився негативним.

Приміщення в університеті, який очолює ректор, були продезінфіковані перед початком ЗНО та після.

Нагадаємо, що у столиці на коронавірус захворіла директорка школи №197. Вона продовжувала ходити на роботу, контактувала з іншими керівниками закладів освіти, в яких мало відбутись ЗНО. А у Броварах в одному з дитсадочків на COVID-19 захворіло 9 дітей та 3 дорослих. Також спалах коронавірусу був зафіксований в одному з дошкільних закладів освіти. У ході тестування було виявлено 14 інфікованих працівників.

Сьогодні в Україні новий антирекорд - за добу зафіксовано 1 109 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

 Читайте також:

У директорки однієї зі шкіл Києва підтвердили коронавірус

Освітян звільнили від медогляду під час карантину

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.